בתרבות הפנאי, כמו בחיים – הכול עניין של זמן, אילוצים, תקציבים והעדפות אישיות. זו הסיבה שיצרנו את הפלטפורמה הייחודית להזמנת ימי גיבוש לקבוצות בהתאמה אישית!

DayTripper היא פלטפורמה דינמית וידידותית המתעדכנת בהתאם לרצון הגולשים, העדפותיהם והמגמות בעולם התיירות. הפלטפורמה תומכת בעסקת מכר אינטרנטית, ופועלת באמצעות ממשק פשוט המאפשר חיפוש ימי כיף וגיבוש לעובדים, לקבוצות חברים, משפחות ואירועי בוטיק.  

התכנון נעשה בקלות רבה, בשקיפות מלאה, במהירות ובנוחות.

ההצעות המוצעות באתר מוצגות בשקיפות מלאה והוגנת, וללא העדפה ספציפית לספקים מסוימים. DayTripper מעניקה לגולשים את הזכות לבחור את הפעילות המועדפת ללא התערבות מצידה, אלא על פי אילוצי הגולש. כלל ההצעות לפעילויות גיבוש לקבוצות מוצגות בצורה ברורה ומשקפות את הפעילות ותנאיה.

DayTripper מציעה לגולשים את מרבית ההצעות המתאימות לבחירתם ותמשיך להרחיב את ההיצע, כדי שגולשי האתר ייהנו ממנעד רחב של אפשרויות לבחירה. כיום ניתן למצוא באתר אטרקציות בצפון, פעילויות ליום גיבוש לחברות, סדנאות גיבוש לעובדים, יום כיף בגליל ועוד.

DayTripper מתחייבת לשמור על אובייקטיביות בהצגת התוצאות ולהציע מחירים הוגנים ביחס לשוק. כמו כן, DayTripper פועלת מתוך האמונה וההבנה שלקוחותיה מעוניינים לתת שירות בלי להתפשר על האיכות, ובאותה נשימה במחיר אטרקטיבי.

DayTripper מתחייבת לשמור רמת שירות גבוהה, להציע ספקים איכותיים ואמינים, לשמור על אמינות המידע המותג בתוצאות ולפעול למען תיקון טעויות/נתונים אם הופיעו בתום לב באתר.

DayTripper הופכת לשותפה מלאה ליום הכיף של לקוחותיה ומציעה מערך שירות מקצועי וזמין של ייעוץ מקצועי ליום כיף לחברה, ימי גיבוש לעובדים, חיפוש אטרקציות וכו'. הליווי נעשה מתחילת הדרך ועד לתום הפעילות המרגשת, במטרה לתת תשומת לב לצורכי הלקוח כדי שהיום יצליח מעל ומעבר.

בבסיס החזון של DayTripper עומדות כמה מטרות מרכזיות:

  • להגדיל את מספר ומגוון הספקים שאיתם אנו עובדים.
  • למקסם את התמורה של הספקים, הן מבחינת המחיר והן מבחינת השירות.
  • השקעה בידע עשיר, במטרה למקסם את חוויית יום הכיף שלכם.
  • להיות פרטנרים אמיתיים למימוש רצונותיכם ובמחיר הטוב ביותר.

צוות DayTripper עומד לשירותכם ומלווה אתכם לכל אורך הדרך!