אודות Day Tripper

DayTripper היא פלטפורמה ידידותית שנועדה לתכנון פעילויות גיבוש לקבוצות בהתאמה אישית, במגוון סגנונות בכל רחבי הארץ –בדקות ספורות

הפלטפורמה משמשת כלי תכנון מופלא לחברות המתכננות יום גיבוש לעובדים, לקבוצות תיירים, חברים, משפחות ואירועי בוטיק.

האנשים שמאחורי הקלעים

מאחורי המיזם עומדים שלושה חבר'ה המגיעים מעולמות ההייטק, התוכנה והתיירות. שלושתם מגיעים ככוח עצמתי ומספקים ידע עצום, כל אחד בתחומו. מטרתם לפתח את תחום התיירות בישראל ולהנגיש פעילויות קסומות וטיולים השונים מהסטנדרט המוכר, במיקומים חדשים שאינם נמצאים על 'המפה התיירותית'.

להזמין פעילות בדרך שונה

DayTripper מאפשרת לגולשי האתר לתכנן ימי כיף בהתאם לאילוציהם בסגנון Tailor Made. אפשר לבחור את כמות המשתתפים, תאריך, תקציב אישי, השעות הרצויות, סגנון הטיול המועדף, אזור גיאוגרפי וכו'. לאחר הזנת הנתונים במערכת, אפשר יהיה לקבל מספר הצעות מרגשות ולסגור יום כיף שכולם חיכו לו.

מפתיעים את הדמיון

הרצון להפתיע, לרגש ולהיחשף לפעילויות מקוריות בולט ב- DayTripper. תוצאות החיפוש ינווטו את הגולשים ללוקיישנים מפתיעים בכל רחבי הארץ, ויאפשרו להם לקחת פסק זמן מהשגרה וליהנות מחוויות שגורמת לאפקט הפתעה. למשל, פעילות קולינארית לאניני טעם, פעילויות אקטיביות המסחררות את החושים, פעילות רגועה לגוף ולנפש או טיולים מודרכים במיקומים מיוחדים.

מיזם חברתי שנותן יותר לכולם

המיזם הוא חברתי ומאפשר לתיירנים קטנים ואנונימיים לקבל חשיפה נהדרת, ומאידך מאפשר לחברות הנמצאות בלב האורבני להיחשף לפעילויות ייחודיות במיקומים שונים על פני המפה. לדוגמה, אירוח כפרי בלוקיישנים הסמויים מהעין, ליהנות מחוויה מעוררת חושים ביקב, לבקר במשפחה דרוזית בכפר ולהתענג על עלי גפן ממולאים שזה עתה נקטפו מהגינה או לשתות תה צמחים ייחודי שנקטפו זה עתה בקיבוץ.

מענה אנושי הוא חלק מהחוויה

עבור צוות Day Tripper תודעת שירות היא דרך חיים, וטיולים הם חלק במסע. לרשותכם מערך שירות המספק מענה, ייעוץ ותמיכה בזמן תכנון החוויה וביום עצמו, ואפילו מעניק טיפים נהדרים לשדרוג החופשה, רעיונות לגיבוש צוות, אטרקציות בצפון וכו' (נסו אותם, תופתעו!). הרעיון הוא לאפשר לכם לצאת מהשגרה הלוחצת, להתנסות בפעילויות חדשות וכל זה במרחק כמה קליקים!